Goma Bygg AS - KRISTIANSUND N



Om oss
Goma Bygg AS ble stiftet i 2016 av Jørgen Schnell, og i 2023 kom Martin Høyemsvoll inn på eiersiden. Siden oppstarten har bedriften opparbeidet seg et solid rykte i Kristiansund og omegn som en pålitelig aktør som leverer arbeid av høy faglig kvalitet.
Vi er stolte av å være en lærebedrift og har for øyeblikket to lærlinger som en del av vårt team. Vår ledelse består av høyt kvalifiserte fagfolk, alle med mesterbrev i tømrerfaget, noe som gir både oss og våre kunder en ekstra trygghet.
Bred erfaring
Vi tilbyr tjenester innenfor nybygg, tilbygg, ombygging av privatboliger og næringsbygg, rehabilitering og skadeutbedring.
Gjennom flere år har vår bedrift opparbeidet bred erfaring innenfor alt fra bolig til næringsbygg, både arbeid på eksisterende bygninger og oppføring av nye boligbygg.
Kundens behov
Goma Bygg holder til i Kristiansund, men vi tilbyr også våre tjenester i nærliggende områder som Smøla, Tustna, Tingvoll, og Averøy. Vi legger vekt på å være fleksible og strekker oss langt for å imøtekomme våre kunders behov, uansett hvor de befinner seg.
Seriøsitet
Vi er stolte medlemmer av Byggmesterforbundet, Kristiansund Håndverkerforening og FairPlay Møre & Romsdal.
For oss er det viktig å opprettholde et seriøst arbeidsliv med seriøse vilkår, noe som også er avgjørende for bransjen som helhet.
Støttespiller
Vi er stolte av å støtte breddeidretten og andre veldedige formål i vårt lokalsamfunn.
Vi tror på viktigheten av å gi tilbake og bidra til å skape positive opplevelser og muligheter for alle.

Modernisert og energieffektiv enebolig m/utleiedel
Priser fra 5 490 000 kr
Sertifiseringer



